Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Sıramatik Kurulumu Öztaylan Yayla Şekerleme LED Animasyonlu Kayan Yazı Kurulumu Uğur Gold Elektronik Garanti Kalıp
Özçelebi Enerji ve Aydınlama Ltd. Şti. İlhanlar Haddecilik Boru Prf. ve Tek. Sn. Ltd. Şti. Uğurlu Elektronik Prosistem Elektronik Sistem Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
İntes Isıtma Soğutma Elektrik İnşaat Eml. San. Tic. Ltd. Şti. Melek Turizm Tic. Ltd. Şti. Göktepe Medikal Kozmetik Cihazları Anot Elektrik Elektronik Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti.
Estor Panjur ve Otomasyon Sistemleri San. Dış Tic. Işıkgöz Elektrik Takasbank A.Ş. Akça Teknik Hırdavat Ltd. Şti İzmir
Oto-98 Otomativ Yan Sanayi Nak. ve Ltd. Şti. Kontek Otomasyon A.Ş. Tem Prodüksiyon Tonkul Lojistik ve Paket Dağıtım Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
Kempar Kapadokya End. Mak. Par. İmalat Sanayi Ltd. Özel Maltepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Arpek Arkan Parça Alüminyum Enjeksiyon Kalıp Sanayi Parmaks Panel Mak. San. İthalat ihracat Ltd. Şti.
Ergin Elektrik A.Ş. Köksal Pet ve Plastik Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. Gaziantep ATA2 Yapı Kooperatifi Kanallar Elektrik Makinaları
Mert Otomasyon Kontrol Malzemeleri Ankara Netmon A.Ş. Gürdesan Makina Sanayi ve Tic. A.Ş. Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim A.Ş.
Doruk Mühendislik Ltd. Şti. Zeynep Kamil Hastanesi Radar Elektronik Gür Elektronik
Aknel Endüstri Malzemeleri Tic. San. Murat Tic. Kablo San. A.Ş. Sunset Enerji San. Tic. Ltd. Şti. TEİAŞ-9. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü
Uzman Gapnet Telekomünikasyon Pool Art Havuz Ltd. Şti. Tekno Sinyal İmge İthalat İhracat Tic. Ltd. Şti. (Porland)
Çağdaş Elektrik Şükrü Gür Lignadekor Üretim Pazarlama A.Ş. Doğa Teknik Araştırma İnşaat Tasarım San. ve Tic. Ltd. Samur Halıları A.Ş.
Turan Mermer Ramazan Pektaş Bozankaya Oto Mak. İmalat İth. ve İhr. Tld. Şti. Monokristal ARGE Ltd. Şti. Sedat Emaye San. Tic. Ltd. Şti.
Altıntaş Mermer ve Tersanecilik A.Ş. Erciyes Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. Geoplast Plastik Zemin Tek. ve Kim. San. Tic. Şti. İzmir Doğalgaz A.Ş.